KONST / Litografier / Färglitografi 15792088
nr 1579 2088
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 259/375. Färglitografi, bildmått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 58x75 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:05:15
20/11 11:53:08
20/11 11:54:45
20 nov